Фланцевий герметик Loxeal 59-10, анаеробний, t до +200°С, 75 мл Аналог Loctite 518, 510
- Готово до відправки
- Код: 59-10
698 ₴
- +380 (50) 690-75-02

Фланцевий герметик LOXEAL 59-10, анаеробний, високотемпературний до +200°С, 75 мл
Аналог Loctite 518, 510
LOXEAL 59-10 (Локсеаль 59-10) анаеробний фланцевий герметик середньої міцності, з високою здатністю, що клеїть, високотемпературний.
LOXEAL 59-10 – однокомпонентний анаеробний, герметик середньої міцності, високотемпературний, хімічностійких, з високою здатністю, що клеїть, що оберігає з'єднання від протікань, антикорозійний.
Властивості продукту:
- Тип хімічної сполуки: анаеробний метакрилат.
- Колір: червоний флуоресцентний.
- В'язкість при 25°С, сПз: 50000 – 300000.
- Величина монтажного зазору: 0,50 мм
- Межа міцності на зрушення, Н/мм2: 5 – 10.
- Межа міцності на відрив, Н/мм2: 6 – 8.
- Ударостійкість, мм/мм2: 5 – 10.
- Діапазон робочих температур, °С: від -55 до +200.
- Час схоплювання: 15-30 хв
- Час набору функціональної міцності (75%): 3-6 год
- Час набору повної міцності (100%): 6-12 год
- Максимальна величина монтажного зазору: 0,50 мм
Область застосування: Герметик створює еластичні прокладки, що замінюють традиційні прокладки з гуми, коркового дерева, паперу та ін., які використовуються в з'єднаннях. Характеризується високою адгезією до металевим, скляним, полімерних, керамічних і інших поверхонь. Стійкий до впливу газів, води, мастил та інших хімічних речовин, а також до ударів і вібрації. Зберігає робочі характеристики в широкому діапазоні робочих температур. Застосовується для герметизації щільно прилеглих сполук, оберігаючи їх від корозії.
Процес полімеризації: Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з киснем повітря між двома щільно прилягающими металевими поверхнями, продукт забезпечує герметичність відразу після закручування з'єднання. На швидкість полімеризації впливає температура середовища, величина зазору, якість поверхні, застосування активатора.
Рекомендації по застосуванню: для досягнення найкращих результатів ущільнюють поверхні необхідно очистити і знежирити. Рекомендований зазор – 0,5 мм. Флуоресцентна добавка дозволяє визначити наявність герметика у з'єднанні за допомогою УФ-лампи. Клей наноситься безпосередньо з тюбика на одну з поверхонь безперервним буртиком, минаючи отвори для кріплень. Також можна застосувати шпатель або валик.
Умови зберігання: Оптимальними умовами зберігання продукту LOXEAL 59-10 (Локсеаль 59-10) є сухе прохолодне місце, в оригінальних щільно закритих ємностях при температурі 8 — 28°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Консистенція | Гель |
| Об`єм | 75 мл |
| Виробник | Loxeal |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 698 ₴

